Oferty pracy, przyjęcie do służby

OFERTA ZATRUDNIENIA W SŁUŻBIE CYWILNEJ

Komendant Powiatowy Policji

poszukuje kandydata na stanowisko:

starszy referent Zespołu do spraw Teleinformatyki

Liczba lub wymiar etatu: 1, wynagrodzenie zasadnicze nie niższe niż 4731,37 zł brutto

Główne obowiązki:

  • Dokonywanie rejestracji w Krajowym Systemie Informacji Policyjnych i innych aplikacjach;

  • Analiza i modyfikacja danych w zbiorach informatycznych zgodnie z nadanymi uprawnieniami;

  • Rejestracja operacyjna na stanowisku ODN;

  • Obsługa elektronicznego dziennika korespondencji , w zakresie Zespołu ds. Teleinformatyki oraz sporządzanie pism na potrzeby Zespołu ds. Teleinformatyki;

  • Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji w zakresie Zespołu ds. Teleinformatyki;

  • W zastępstwie wprowadzanie mandatów karnych do systemu PUE Mandaty.

Wykształcenie niezbędne:

  • średnie

Wymagania niezbędne:

  • posiadanie obywatelska polskiego;

  •  korzystanie z pełni praw publicznych;

  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;

  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej 0,5 - 1,5 roku;

  • obsługa programów i systemów komputerowych.

Wymagania dodatkowe:

  • Wykształcenie średnie informatyczne lub teleinformatyczne

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • życiorys/list motywacyjny;

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresach:

  • wykształcenia, doświadczenia zawodowego i stażu pracy;

  • Oświadczenia: o posiadaniu obywatelstwa polskiego lub kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru, o korzystaniu z pełni praw publicznych, o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;

Informacja jak przesłać dokumenty:

  • poczta lub dostarczyć osobiście w formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem „ ogłoszenie nr 136310” na adres Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie, ul. Wolności 15, 57-100 Strzelin do dnia 26.04.2024r. - decyduje data stempla pocztowego ( ogłoszenie dostępne na stronie internetowej https://nabory.kprm.gov.pl).

  • Można kontaktować się telefonicznie ze starszym inspektorem Anita Malinowska Zespołu ds. Kadr i Szkolenia KPP w Strzelinie lub inspektorem Monika Żyła pod nr tel. 47 87 23 209/ 47 87 23 221.

Metryczka

Data publikacji : 12.04.2024
Data modyfikacji : 12.04.2024
Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie
asp. szt. Piotr Sołtysiak KPP Strzelin
Osoba modyfikująca informację:
asp. szt. Piotr Sołtysiak